Autoservis
Autocomp

Akciové ponuky

Náhradné vozidlo zdarma

Odborné články a rady

História AutoComp

Kontakt

Hlavná
stránka

Autoservis AutoComp – široká ponuka služieb
Opravám automobilov sa venujeme od roku 1990. Ponúkame kompletné služby motoristom v oblasti opráv a servisu automobilov, ktoré obsahujú:

Servis vozidiel

Kontaktujte nás

Náhradné dielce
Trh v dnešnej dobe ponúka širokú škálu náhradných dielov pre automobily. My Vám vieme na základe našich dlhoročných skúseností dodať diely vo výbornej kvalite za slušnú cenu.

Opravy motorov
Kompletné opravy motorov, ich skupín a podskupín. Napríklad: opravy hláv motorov, ak motor má nadmernú spotrebu oleja, alebo príde k poškodeniu hlavy valcov z dôvodu jej poškodenia pri poruche rozvodov. Brúsenie kľukových hriadeľ (cez našich subdodávateľov). Sme schopní zmerať vôľu na kľukovej hriadeli bez jej demontáže z motora špičkovou technológiou PLASTIGAGE.

Podvozkové skupiny
Výmenu čapov, polosí, ramien náprav. Vieme dodať napríklad aj ramená prednej nápravy na nové typy VW Passat, AUDI, vo výhodnej cene. (Po najazdení cca 60-100 tisíc kilometrov začínajú nepríjemne vŕzgať a búchať.)

Prevodovky mechanické a AUTOMATICKÉ
Opravy prevodoviek pozostávajú vo väčšine prípadov z celkovej opravy, t.j. výmeny ložísk a prípadne aj prevodových súkolí. U automatických prevodoviek príde vo väčšine prípadov k spáleniu lamiel v hydrospojkách, v horšom prípade k poškodeniu satelitných prevodov vo vnútri prevodovej skrine. Málo majiteľov automobilov vybavených automatickou prevodovkou vie, že olej a filter v prevodovke je treba meniť po najazdení každých 40 000 až 100 000 km podľa typu prevodovky. Technici v značkových servisoch len zriedka poznajú princíp funkcie automatickej prevodovky.

Diagnostika motorov a auto-elektrikárske práce
Opravy a diagnostika elektroniky automobilov. Auto-elektrikárske práce vrátane montáže alarmov a imobilizérov. Pre viac informácií Vám odporúčame pozrieť si naše webstránky venované špeciálne diagnostike.

Opravy a servis autoklimatizácií
Dlhodobo a odborne sa zaoberáme opravami klimatizácií a kompresorov, aby sme vedeli vyriešiť všetky problémy spojené s poruchami klimatizácií v automobiloch.

Pneuservis
Od roku 2004 ponúkame motoristom aj služby pneuservisu spojené s ekologickou likvidáciu ojazdených pneumatík.

späť

Autoservis Autocomp s.r.o.
Nobelova 5
831 02 Bratislava

Mob.:
00421 / 903 449 271
00421 / 905 335 373

E-mail:
autoservis@autocomp.sk

Copyright © 2016 autocomp.sk. Všetky práva vyhradené.