Autoservis
Autocomp

Akciové ponuky

Náhradné vozidlo zdarma

Odborné články a rady

História AutoComp

Kontakt

Hlavná
stránka

Autoservis Autocomp vznikol v r. 1990. Prvým sídlom firmy bola prevádzka Autoservisu na Galvániho ul. V Bratislave. Na začiatku som bol sám ako majiteľ a automechanik v jednej osobe. Postupne som prijal 12 pracovníkov a tým sa rozširovala aj činnosť firmy. V tomto zložení sme pracovali bezmála 10 rokov na uvedenej adrese. Ako sa Autoservis rozširoval, bolo potrebné investovať do techniky, špeciálnych prípravkov, zariadení, plničiek autoklimatizácií, pneuservisu a tiež do absolvovania rôznych špecializovaných školení.

Autoservis sa začal zaoberať opravami automatických prevodoviek, plnením a servisom autoklimatizácií, opravami kompresorov klimatizácií, diagnostikou elektroniky a ostatnými mechanickými prácami.

V roku 2000 sme sa presťahovali do areálu Hydroniky v Petržalke na Kaukazskej ul. a kvôli kvalite práce som musel zredukovať počet pracovníkov na troch. V tejto zostave pracujeme až doposiaľ avšak táto redukcia sa nepodpísala na kvalite našej práce.V roku 2012 prebehla zmena právnej formy autoservisu z fyzickej osoby na s.r.o.

Za dvadsať rokov činnosti sme nazbierali bohatú škálu skúseností, ktoré vieme zúžitkovať pri servise a opravách. Rozsah nami poskytovaných služieb je široký a stále sa zlepšuje s cieľom vychádzať našim zákazníkom maximálne v ústrety.


opravy motorov

výmeny olejovmechanik

bežný servis a velký servis

diagnostika

autoelektrikárske práce

autoklimatizácie plnenie a servis

opravy prevodoviek aj automatických

opravy karosérií po havárii

lakovanie

opravy tlakových hadíc

renovácia filtrov pevných častíc

História autoservisu AutoComp

Kontaktujte nás

Autoservis Autocomp s.r.o.
Nobelova 5
831 02 Bratislava

Mob.:
00421 / 903 449 271
00421 / 905 335 373

E-mail:
autoservis@autocomp.sk

Copyright © 2016 autocomp.sk. Všetky práva vyhradené.